Mobilné telefóny dopyt

Pre informécu o nové ponuke dopytu lebo všetkých nových inzerátoch v kategórii kliknite vyššie na RSS

Odporůčame

Sponzorované inzeráty

Výpis inzerátov

Kupim stare mobilne telefony z elektroodpadu

Hladam dodavatela starych mobilnych telefonov urcenych na likvidaciu-z elektroodpadu.

Košice I-IV

Tento inzerát už nie je platný

ponuka pôžičky peňazí medzi jednotlivými

Foto inzerátu ponuka pôžičky peňazí medzi jednotlivými

Hľadáte financovania buď zvýšiť svoje aktivity buď na projekt, alebo kúpiť byt, ale bohužiaľ banka sa vás spýta na podmienky, ktoré nie sú schopné naplniť; väčšie obavy som jedinec som poskytovať pôžičky v rozmedzí od 1000 Sk do 1000 000€ každému, kto bude schopný plniť svoje záväzky, inak je úroková sadzba 2%.Buď budete potrebovať peniaze z iných dôvodov, prosím, kontaktujte ma pre viac informá...

Detva

Tento inzerát už nie je platný

Vykupujeme HSS všech norem

Foto inzerátu Vykupujeme HSS všech norem

Vykupujeme HSS všech norem od výkupu vrtáků, kovoobráběcích pil, výkupu soustružnických nožů, výkup RADECA, výkup fréz, výkup výstružníků, výkup závitových kol, výkup protahovacích trnů, výkup závitových oček, výkup TK a SK. Vykupujeme také kovoobráběcí a dřevoobráběcí nástroje - nové i použité, nebo matrice z HSS.

Detva

Tento inzerát už nie je platný

SK a TK plátky

Foto inzerátu SK a TK plátky

SK a TK plátky, břitové destičky, průvlaky z tvrdokovu, tvrdokovová jádra, matrice z tvrdokovu, průtahy z tvrdokovu, monolity - frézičky, odštěpky z tvrdokovu, vrtáky z tvrdokovu, tvrdokovové špičky, monolitní nástroje, tvrdokovové kaly a ostatní materiály stejných vlastností.

Detva

Tento inzerát už nie je platný

Koupím tvrdokovový materiál a nástroje až za 500Kč/1kg

Koupím tvrdokovový materiál a nástroje až za 500Kč/1kg. A to: vyměnitelné břitové destičky - SK, TK, monolitní nástroje - frézy, vrtáky, dále: průvlaky, důlní špičky, tvrdokovové kaly a odštěpky. Také koupím tvrdokovové nadlimitní zásoby. Koupím jakékoliv množství a jsem schopna kupovat pravidelně.

Detva

Tento inzerát už nie je platný


akční letenky